Волинянин незаконно переправляв українця у Білорусь - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Волинянин незаконно переправляв українця у Білорусь

Проводир гроші не отримає, та ще й перед судом постане.

Конкурент

Волинянин незаконно переправляв українця у Білорусь

І попався працівникам управління СБУ в області

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконне переправлення 37-річним мешканцем Шацького району особи через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів.

Чоловік, який мешкав неподалік від кордону, пообіцяв громадянину України за 400 доларів переправити його у Білорусь поза встановленими пунктами пропуску. Окрім того, він домовився з громадянином Білорусі про супровід нелегала територією сусідньої країни.

Згідно із санкцією ч.3 ст. 332 Кримінального кодексу України, незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів, карається позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років із конфіскацією майна.

Операцію призначили на 24 листопада 2019 року – і все йшло за планом аж до того моменту, коли у лісі поблизу пункту пропуску «Піща» провідника та його клієнта затримали працівники Управління СБУ в області. Тепер чоловіка обвинувачують у вчиненні цього злочину і невдовзі він постане перед судом.

До слова, згідно із санкцією ч.3 ст. 332 Кримінального кодексу України, незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів, карається позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років із конфіскацією майна.

Джерело: Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-служба прокуратури області