Луцькі поліцейські провідали в лікарні врятовану ними дівчинку, яку горе-батьки забули на морозі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.22 € 30.77
Луцькі поліцейські провідали в лікарні врятовану ними дівчинку, яку горе-батьки забули на морозі

Справді щемливий момент...

Фото: Патрульна поліція Волинської області

Луцькі поліцейські провідали в лікарні врятовану ними дівчинку, яку горе-батьки забули на морозі

Стан дівчинки стабілізувався, адже перші дні вона була збуджена, не відходила від дверей і все кликала маму

Луцькі патрульні відвідали у лікарні дівчинку, яку вони врятували кілька днів тому.

Ця подія трапилась 22 січня, увечері: луцькі патрульні приїхали на виклик про те, що люди знайшли сусідську дитину, яка кілька годин перебувала на вулиці без нагляду.

Сьогодні інспектори Андрій і Тарас, які тоді опрацьовували виклик, на денній зміні, і вони вирішили провідати дитину в інфекційній лікарні. Дівчинці привезли іграшки, одяг, печиво, книжки, світловідбивні браслети, якими малеча особливо полюбляє гратися, повідомляє Патрульна поліція Волинської області.

Дівчинці привезли іграшки, одяг, печиво, книжки, світловідбивні браслети, якими малеча особливо полюбляє гратися.

Патрульні ледве стримували емоції, побачивши дитину, але погрались з нею, спілкувались та пригадували той вечір 22 січня.

«Ми одразу зрозуміли, що ситуація в цій сім’ї критична і дитину необхідно забирати, тому негайно викликали медиків та наполягли на шпиталізації, – пригадує один з патрульних. – Батьків знайшли протягом години, об’їхавши прилеглі території. Сусід, з яким ті розпивали алкогольні напої, вказав, де вони можуть перебувати. Ми приїхали на заправку, а мати з батьком спокійно п’ють каву. Про дитину, яку лишили кілька годин тому саму на вулиці, вони просто… забули».

Інший патрульний додає, що в цій ситуації дивує позиція сусідів, які знали, в яких умовах проживає дитина, але не повідомляли відповідні служби. «На жаль, такі випадки у нас часті: ми приїжджаємо, а в домі антисанітарія, безлад, діти голодні, батьки нетверезі. Від цього – один крок до вчинення тяжких злочинів. Але такому можна хоч якось запобігати, якщо вчасно сповіщати поліцію, медиків, соціальні служби», – переконаний поліцейський.

Медики розповіли, що наразі стан дівчинки стабілізувався, адже перші дні вона була збуджена, не відходила від дверей і все кликала маму. До лікарні і мати, і батько навідувались, але їх до дитини не пустили, адже ті мають раніше з’явитись в службу у справах дітей: тут уже вирішують подальшу долю Насті. Поки ж за нею доглядає медперсонал лікарні.

Також повідомили, що дуже багато лучан і інших пацієнтів допомагають дитині та забезпечують усім необхідним. Патрульним також висловили вдячність за їхні добрі серця і проявлену чуйність.