30-річна німкеня закохалася в Boeing 737 і хоче вийти за нього заміж (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
30-річна німкеня закохалася в Boeing 737 і хоче вийти за нього заміж (фото)

А може дівка просто клеїть дурня?

Фото: MDWfeatures / Michele Kobke

30-річна німкеня закохалася в Boeing 737 і хоче вийти за нього заміж (фото)

Лише в 2019-му їй вдалося побачити його особисто, а одного разу — навіть поцілувати в обшивку

30-річна продавчиня Мішель Кобке з Німеччини стверджує, що вже шість років кохає літак Boeing 737 із аеропорту Берлін-Тегель, і хоче вийти за нього заміж.

Кобке називає Boeing «коханням свого життя». За словами дівчини, найбільше її в літаку приваблюють його крила й реактивні двигуни. Про це пише УНІАН з посиланням на Громадське та на The Mirror.

Кобке називає Boeing словом «Schatz», що перекладається з німецької як «любий».

Кобке називає Boeing словом «Schatz», що перекладається з німецької як «любий».

Уперше дівчина побачила літак у 2014 році через вікно аеропорту — й одразу закохалася в нього. Лише в 2019-му їй вдалося побачити його особисто, а одного разу — навіть поцілувати в обшивку. Тепер Кобке планує побачитися з Boeing в Амстердамі у березні 2020 року.

Друзі та сім’я Мішель прийняли тягу дівчини до літака, однак самі не хочуть брати участі ані в їхньому весіллі, ані в їхніх відносинах. Сама ж Кобке говорить, що хоче в майбутньому жити з Boeing в ангарі, який буде для них «домом».

«Я планую колись переїхати жити в ангар, а моя найбільша мрія — бути із Schatz і жити з ним. Я також хочу вийти за нього заміж в ангарі й проводити з ним цілі вечори», — говорить дівчина.

Поки ж Кобке тримає вдома частини Boeing, із якими навіть спить в одному ліжку.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.