На прохання глядачів: стрічку «Мої думки тихі» повернули в прокат - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
На прохання глядачів: стрічку «Мої думки тихі» повернули в прокат

Випадок, коли глядачі вимагали прокату вітчизняного фільму, в прокатній історії згадати важко.

Укрінформ.

На прохання глядачів: стрічку «Мої думки тихі» повернули в прокат

Український фільм «Мої думки тихі» повернули в прокат на вимогу глядачів

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на «Укрінформ».

«Неймовірно, але факт — фільм молодого режисера Антоніо Лукіча «Мої думки тихі» лише  за два тижні в українському прокаті зібрав понад 5 мільйонів гривень і продовжує збирати глядацькі гроші й симпатії», – йдеться в матеріалі.

Фільм можна було подивитися далеко не у всіх кінотеатрах України, а для показів виділяли незручний час сеансів і маленькі зали.

«Вітчизняна прокатна індустрія за інерцією не надала уваги новій українській кіноперлині й цілком справедливо отримала за це шквал глядацької критики. У мережі розгорнулася по-справжньому всеукраїнська акція «Даєш наше кіно«, – жителі міст і містечок вимагали від місцевих кінотеатрів переглянути умови та продовжити показ фільму і навіть включити його в програму там, де цього не було зроблено раніше», – йдеться в матеріалі.

На думку кіножурналістки Олесі Анастасьєвої, випадок, коли глядачі вимагали прокату вітчизняного фільму, в прокатній історії згадати важко.

На думку кіножурналістки Олесі Анастасьєвої, випадок, коли глядачі вимагали прокату вітчизняного фільму, в прокатній історії згадати важко.

«За перший вікенд фільм зібрав у  прокаті 1 млн 659 тис. грн. І в другий тиждень прокату збори картини перевищили збори за перший тиждень. У переважній кількості випадків всі (і іноземні фільми теж) з другого тижня починають втрачати в касових зборах. Другий момент. Я не знайшла жодного іншого українського авторського дебютного «метра», на якому б в українському прокаті купили стільки квитків. Третій момент, що зараз його збори перекрили збори кількох десятків українських фільмів, розрахованих на масову аудиторію. І є ще четвертий момент. Ряд українських кінотеатрів (і «малозальники», які не взяли в прокат картину, і «мультизальники», які дали їй першого-другого тижня по одному сеансу) – дуже сильно помилилися», – пише вона.

 

 

Джерело: Еспресо.