Гішинська гімназія: ремонтували чи закривати? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Гішинська гімназія: ремонтували чи закривати?

Так от вона, гішинська гімназія.

kovelska-rayrada.gov.ua

Гішинська гімназія: ремонтували чи закривати?

Депутати Ковельської районної ради побували з робочим візитом на території Доротищенської сільської ради

Група депутатів Ковельської районної ради на чолі з головою районної ради Андрієм Броїло побували на території Доротищенської сільської ради, де мали можливість поспілкуватися з сільським головою Ніною Лукашик, директором закладу загальної середньої освіти «Доротищенська гімназія» Аллою Мартинюк, інформує Ковельська районна рада.

У ході бесіди, депутати поцікавилися розвитком матеріально-спортивної бази на території сільської ради. Зокрема, ознайомилися з нещодавно реконструйованим приміщенням спортивного залу. Під час розмови з заступником голови Ковельської РДА Романом Кульцманом, начальником відділу освіти Ковельської РДА Іриною Ревейчук, представниками виконавчого комітету Доротищенської сільської ради народні обранці з’ясували необхідність наведення благоустрою навколо приміщення спортивного залу та облаштування літнього майданчику для гри в теніс та гаревої доріжки.

Обговорювали перспективи функціонування Гішинськоїї гімназії, адже, на сьогоднішній день тут навчається 34 дитини.

Також представники Ковельської районної ради та Ковельської РДА побували в селі Гішин та ознайомилися з ходом навчального процесу закладу загальної середньої освіти «Гішинська гімназія». Директорка цього навчального закладу, депутат Волинської обласної ради Галина Йовик акцентувала увагу на необхідності проведення капітального ремонту корпусів школи.

Однак така пропозиція викликала гострі дискусії між учасниками робочої зустрічі. Зокрема, обговорювали перспективи функціонування цієї гімназії, адже, на сьогоднішній день тут навчається 34 дитини.


Щодо діяльності «Гішинської гімназії» учасники зустрічі не дійшли згоди.