Луцьк: лікарі «первинки» заробляють удвічі більше, ніж «вторинки» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Луцьк: лікарі «первинки» заробляють удвічі більше, ніж «вторинки»

В 2019 році в КП «Луцька міська клінічна лікарня» проліковано понад 22 тисячі хворих.

032.

Луцьк: лікарі «первинки» заробляють удвічі більше, ніж «вторинки»

Станом на 1 січня 2020 року понад 191 тисяча лучан уклали декларації з сімейними лікарями. Про це стало відомо під час колегії управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Як повідомив головний медик міста Володимир Лотвін, у 2019 році за рахунок коштів бюджету розвитку міста для проведення капітальних видатків комунальним підприємствам охорони здоров’я виділено 11,5 млн грн на закупівлю медичної апаратури та обладнання, а також проведення капітальних ремонтів. Крім того, з бюджету міста виділено 68,7 млн грн на виплату заробітної плати медиків, медикаментозне забезпечення, харчування у стаціонарах та утримання підприємств.

В 2019 році в КП «Луцька міська клінічна лікарня» проліковано понад 22 тисячі хворих, третина з яких не є мешканцями Луцької міської територіальної громади

Він розповів, що в 2019 році в КП «Луцька міська клінічна лікарня» проліковано понад 22 тисячі хворих, третина з яких не є мешканцями Луцької міської територіальної громади, а КП «Луцький клінічний пологовий будинок» прийняв майже 6500 пацієнтів, з яких більша половина не лучани.

Володимир Лотвін.
Володимир Лотвін.

 На потреби галузі охорони здоров’я міста у 2019 році затверджено річний кошторис загального фонду в обсязі 306 млн грн. Розмір середньої заробітної плати працівників первинної медичної допомоги — 12268 гривень та вторинної — 5799 гривень. Обсяг власних надходжень закладів становить 41,4 млн грн.

Джерело: Луцька міська рада.