В Ухані пасажири українського літака вже пройшли дві лінії санітарного контролю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
В Ухані пасажири українського літака вже пройшли дві лінії санітарного контролю

Коронавірус неабияк змінив наше життя...

Фото: REUTERS

В Ухані пасажири українського літака вже пройшли дві лінії санітарного контролю

На даний час за результатами проходження двох кордонів всі є здоровими

Усі пасажири, яких український літак спеціального рейсу евакуюватиме з китайського Уханя, пройшли дві лінії санітарного контролю.

Як передає кореспондент УНІАН, про це держсекретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць заявив на брифінгу щодо евакуації громадян України та іноземних громадян з Китаю через спалах нового коронавірусу.

Він уточнив, що на посадку з'явилися всі 48 громадян України, які були внесені до списків, а також 29 іноземних громадян.

Він уточнив, що на посадку з'явилися всі 48 громадян України, які були внесені до списків, а також 29 іноземних громадян.

Він зокрема, уточнив, що серед іноземців - 8 громадян Аргентини, 5 - Домініканської республіки, 5 - Еквадору, 4 - Сальвадору, 2 - Казахстану, 1 - Коста Ріки, 1 - Ізраїлю, 1 - Чорногорії, 1 – Панами.

Заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль додав, що вже пройдено всіма громадянами дві лінії санітарного контролю. «Зараз триває проходження третьої лінії санітарного контролю, дві вже пройдено - пройдено всіма громадянами України та іноземцями, які прибудуть до України», - сказав він і додав: «Всі пасажири вже пройшли паспортні, митні та інші необхідні процедури. На даний час за результатами проходження двох кордонів всі є здоровими».

Заяць уточнив, що серед іноземців є два громадянина Казахстану, які зійдуть з борту при посадці в Алма-Аті. Представник МЗС наголосив, що вжито всіх необхідних процедур для безпечної евакуації українських громадян.

«Ми цілком готові до прийому наших громадян, і не тільки наших громадян. Вжито всіх необхідних заходів задля того, щоб попередити потрапляння вірусу в Україну. В разі, якщо цього не вдасться зробити, є всі можливості задля попередження розповсюдження вірусу по території України», - запевнив він.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.