Під час сварки 24-річний молодик вкинув свою 27-річну дружину в колодязь - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Під час сварки 24-річний молодик вкинув свою 27-річну дружину в колодязь

Як же ж так?!

Фото: УНІАН

Під час сварки 24-річний молодик вкинув свою 27-річну дружину в колодязь

Жінку, яка дістала черепно-мозкову травму та забій головного мозку, доставили в лікарню

У Лиманському районі Одеської області 24-річний місцевий житель кинув свою 27-річну дружину в колодязь.

Як повідомили УНІАН у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, повідомлення про НП, що сталася в одному із сіл району, надійшло до правоохоронних органів від родичів потерпілої.

Встановлено, що між жінкою та її чоловіком стався конфлікт, після якого чоловік пішов з дому.

А коли замість очікуваного примирення конфлікт спалахнув з новою силою і переріс у бійку, чоловік почав душити сою 27-річну дружину, а, коли вона втратила свідомість, кинув у колодязь.

«Охолонувши», він повернувся, за його словами, щоб помиритися. А коли замість очікуваного примирення конфлікт спалахнув з новою силою і переріс у бійку, чоловік почав душити сою 27-річну дружину, а, коли вона втратила свідомість, кинув у колодязь», - розповіли в главку.

Зазначається, що потерпілу врятував її брат, який почув крики. Жінку, яка дістала черепно-мозкову травму та забій головного мозку, доставили в лікарню.

24-річного зловмисника затримали.

Як уточнили в управлінні, забравши майно дружини (мобільний телефон і кілька тисяч гривень), він бродив по селу в пошуку місця, де він міг би сховатися.

За фактом замаху на вбивство розпочато провадження за ч. 2 ст. 15 і ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.