З Києва вирушив поїзд «4 столиці», щоб повернути українців із Білорусі, Литви, Латвії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
З Києва вирушив поїзд «4 столиці», щоб повернути українців із Білорусі, Литви, Латвії

Доправлятимуть додому ще з трьох держав

Ukrrailways.com

З Києва вирушив поїзд «4 столиці», щоб повернути українців із Білорусі, Литви, Латвії

До столиці повернуться 23 березня

Сьогодні з Києва вирушив поїзд «4 столиці», маршрут якого проляже через Мінськ, Вільнюс і Ригу, ним додому з Білорусі, Литви та Латвії зможуть повернутися українці. Назад до Києва потяг прибуде 23 березня. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram, передає газета «День» на своєму сайті.

«Призначено спеціальний рейс «4 столиці». Ним відправимо із Києва громадян Білорусі, Литви та Латвії, а потім повернемо додому українців, які перебувають у цих країнах.

Поїзд вирушить 21 березня із Києва о 12:55, прибуде до Мінська 22 березня о 00:05, до Вільнюса 22 березня о 03:48 та до Риги 22 березня о 08:29. У зворотному напрямку потяг вирушить 22 березня о 19:40 із Риги та зробить зупинки для посадки пасажирів у Шауляї 22 березня о 21:58, Вільнюсі 23 березня о 00:30. До Києва потяг прибуде 23 березня о 16:42», - повідомив Криклій.

Квитки для тих, хто перебуває у Латвії, будуть доступні у продажу на сайті Укрзалізниці та у касах вокзалу Риги. Для тих, хто перебуває у Литві та інших зазначених містах, – тільки на сайті Укрзалізниці. «Призначено спеціальний рейс «4 столиці». Ним відправимо із Києва громадян Білорусі, Литви та Латвії, а потім повернемо додому українців, які перебувають у цих країнах», -- повідомив Криклій.