Володимирська міська рада повідомляє, де у місті найдешевші продукти, а де найдорожчі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
Володимирська міська рада повідомляє, де у місті найдешевші продукти, а де найдорожчі

Про найнижчі ціни можна дізнатися на сайті Володимира

sefus.net

Володимирська міська рада повідомляє, де у місті найдешевші продукти, а де найдорожчі

Оприлюднили список на найпопулярніше

30 березня в рамках контролю за дотриманням карантинних заходів управління економічного розвитку та інвестицій Володимир-Волинської міської ради провело черговий моніторинг цін на соціально значимі продукти харчування, у результаті якого визначено, де у місті продають продукти за найнижчими і за найвищими цінами, передає сайт міськради.

Як повідомила заступник міського голови Лариса Кулікова, у відповідності до попередньої звітної дати 24.03.2020 року ціни в основному залишились на тому ж рівні. Дешевше можна купити рис, кашу пшеничну, макаронні вироби, сир кисломолочний, сметану,  картоплю.

Помітний незначний ріст цін (в межах 3-4відсотки) на цукор, олію соняшникову, молоко, шинку свинну, моркву.

Найбільше в ціні стрибнула цибуля. Наприклад, якщо в супермаркеті «Наш Край» на вулиці Устилузькій, 63 її можна купити по 15,90, то в супермаркеті «Салют» на вулиці Д.Галицького, 12 вона продається по 26 гривень за кілограм. Помітний незначний ріст цін (в межах 3-4відсотки) на цукор, олію соняшникову, молоко, шинку свинну, моркву.