Волинянина можуть ув’язнити за те, що не відмічався в поліції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Волинянина можуть ув’язнити за те, що не відмічався в поліції

Чоловік пояснив, що навмисно покинув місто аби ухилитися від адміністративного нагляду.

Фото 5 каналу.

Волинянина можуть ув’язнити за те, що не відмічався в поліції

У Нововолинську слідчі розслідують кримінальне провадження щодо ухилення 43-річного місцевого жителя від адміністративного нагляду поліції. Санкція статті передбачає до шести місяців арешту

Чоловік перебував на профілактичному обліку як раніше судимий. Не зважаючи на профілактичні бесіди дільничних офіцерів поліції волинянин на шлях виправлення не став, порушував громадський порядок, вчиняв різного роду адміністративні правопорушення.

Співробітники Нововолинського відділення поліції звернулися з клопотанням до суду щодо встановлення цьому громадянину адміністративного нагляду поліції. Суд задовольнив клопотання правоохоронців та встановив раніше судимому волинянину адміністративний нагляд терміном 1 рік.

Однак, адміннаглядний не з’являвся у відділенні поліції на відмітку та самовільно залишив місце проживання.

Однак, адміннаглядний не з’являвся у відділенні поліції на відмітку та самовільно залишив місце проживання.

Під час перевірки дільничні інспектори Нововолинського відділення поліції встановили, що правопорушник виїхав до знайомого у сусідній район. Чоловік пояснив, що навмисно покинув місто аби ухилитися від адміністративного нагляду. Чоловікові не подобалося, що його постійно перевіряють за місцем проживання співробітники поліції.

За цим фактом слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 395 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил адміністративного нагляду.

Досудове розслідування триває.

Сектор комунікації поліції Волинської області.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області.