«Європейська Солідарність» закликає об’єднатися проти реваншу Антимайдану - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
«Європейська Солідарність» закликає об’єднатися проти реваншу Антимайдану

«Справою проти Тетяни Чорновол розпочинаються репресії проти усіх майданівців».

Фото ЄС.

«Європейська Солідарність» закликає об’єднатися проти реваншу Антимайдану

Приєднатися до заяви проти знищення завоювань Революції Гідності «Ні – реваншу!» закликала колег з трибуни парламенту народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина

 За словами Федини, справа, інспірована ДБР проти Тетяни Чорновол є помстою усім майданівців і чітким сигналом для суспільства, що сили Антимайдану стають дедалі нахабніші та активніші. Якщо розправляться з Тетяною Чорновол, завтра прийдуть за кожним активістом – переконана Софія Федина. 

«Ти був на Майдані? Ти посмів в свій час боротися за права? За свою українську державність? Ти посмів владі в свій момент сказати «Ні!»?  Вітаю! Сьогодні ти ворог. Тебе треба посадити, тебе треба зробити винним. Ось, що сьогодні пропонують усім тим, хто посмів і посміє боротися за державність.

Справа Тетяни Чорновол, яка зараз розпочалася, кримінальне провадження проти неї, це є своєрідна помста усім майданівцям. Це є реванш антимайданівських сил, які не тільки хочуть показати, що не боріться, які не тільки хочуть сказати, що ви були дурні, а ми перемагаємо. Вони хочуть кожному з нас виробити рефлекс страху.

Ти був на Майдані? Ти посмів в свій час боротися за права? За свою українську державність? Ти посмів владі в свій момент сказати «Ні!»?  Вітаю! Сьогодні ти ворог.

Ти кажеш правду? Буде кара. Ти вийдеш на Майдан? Буде кара. Ти посмієш думати? Буде кара. Ти вийдеш заявити і захистити свої права? Буде кара.

І сьогодні цією справою проти Тетяни Чорновол розпочинаються репресії проти усіх майданівців. Якщо розправляться із нею, якщо ті, хто навіть в цій залі сидять з майданівців, дозволять розправитися з нею. Кожен із вас буде наступним. Справа не в тому, що ми говоримо про сам Майдан. Справа в тому, що сьогодні реваншем антимайданівських сил намагаються сплюндрувати історичний вибір України. Намагаються сплюндрувати право кожного із нас боротися за свої права і свободу.

Тому фракція «Європейська Солідарність», кожен із депутатів, який був на Майдані, сьогодні закликає депутатів незалежно від фракцій, незалежно від своїх якихось інтересів. Якщо ви були на Майдані – ви маєте підписати заяву «Ні – реваншу!». Ні – десакралізації Майдану, ні – переслідуванню майданівців.

Тому що якщо сьогодні ця справа пройде тут, то кожен буде наступним. А в результаті кожен із нас залишиться без української незалежної держави і хотілося би владі, яка так р’яно допомагає «ригам» повертатися до влади, нагадати, що той, хто сіє вітер, той обов’язково пожне бурю», – наголосила Софія Федина. 

Джерело: ЄС.