Ринкам знову заборонять працювати у карантин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Ринкам знову заборонять працювати у карантин

Через порушення ринки знову закрили.

Фото pravda.com.ua.

Ринкам знову заборонять працювати у карантин

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко вирішив скасувати власну постанову, якою при певних умовах дозволялась робота ринків під час карантину

Про це повідомив Віктор Ляшко в ефірі «Свобода слова» на ICTV, передає «Українська правда».

«Із завтрашнього дня моя постанова, яка прописувала умови, як відкриватись ринку, буде визнана такою, що втратила чинність», – сказав він.

Дозвіл на роботу ринків був запроваджений для того, щоб українці мали доступ до більш дешевих продуктів, ніж у магазинах. Проте було виявлено ряд порушень та зловживань, які примусили Ляшка скасувати постанову.  

За словами санітарного лікаря, дозвіл на роботу ринків був запроваджений для того, щоб українці мали доступ до більш дешевих продуктів, ніж у магазинах. Проте було виявлено ряд порушень та зловживань, які примусили Ляшка скасувати постанову. 

«Хоча було чітко прописано, коли можна відкривати, як керівництво ринку повинно забезпечити як і відвідувачів, так і працівників ринку засобами індивідуального захисту, але ми маємо шалені порушення», – стверджує санітарний лікар. 

Як відомо, 31 березня Міністерство охорони здоров'я дозволило владі на місцях відкрити продуктові ринки під час карантину, але наказало суворо дотримуватись певних обмежень.