Горохівські поліцейські на вулицях міста розказували перехожим про необхідність бути вдома - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Горохівські поліцейські на вулицях міста розказували перехожим про необхідність бути вдома

Правоохоронці відзначають, що найбільше зворушені їх акцією, увагою пенсіонери.

Фото з архіву горохівських поліцейських.

Горохівські поліцейські на вулицях міста розказували перехожим про необхідність бути вдома

Та ще й роздавали захисні маски

У дні, загрозливі  коронавірусною інфекцією, працівники Горохівського відділу ГУНП у Волинській області не обмежують профілактичну роботу загальноприйнятими вказівками і рекомендаціями. Минулого вівторка полісмени вийшли на вулиці міста, ініціювавши акцію «Будь відповідальним, залишайся вдома».  Офіцери  підходили до кожного перехожого й доброзичливо розповідали про важливість елементарного правила безпеки - не виходити з хати, доки  всюди чатує загроза заразитися небезпечною хворобою.

Таку місію поліцейських горохівчани сприйняли з уважністю. Обіцяли пам'ятки прочитати.

Акцію правоохоронців активно підтримала мерія міста на чолі з Віктором Годиком і Агенція сталого розвитку Горохівщини, завдяки чому правоохоронці роздавали захисні маски. Таку місію поліцейських горохівчани сприйняли з уважністю. Обіцяли пам'ятки прочитати.

 

 Зробити потрібну справу виявили бажання  громадські активісти. Особливо гарні враження від тих дій були в пенсіонерів. Люди дякували ініціаторам і обіцяли, що неодмінно згадають цю зустріч перш, ніж наступного разу без потреби вийти з дому.

 

 

 

Леся ВЛАШИНЕЦЬ.