Ковель отримає з державного бюджету понад півтора мільйона гривень на інсулін - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Ковель отримає з державного бюджету понад півтора мільйона гривень на інсулін

На комісії були прийняті важливі рішення для життя міста.

Фото kovelrada.gov.ua.

Ковель отримає з державного бюджету понад півтора мільйона гривень на інсулін

З резервного фонду понад 1,8 мільйона гривень виділять на заходи щодо запобігання поширення коронавірусу

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів. Обранці громади розглянули всі питання порядку денного. Серед них – про дозвіл на списання основного засобу, про затвердження рішення виконавчого комітету. про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження статуту Ковельського управління водопровідно-каналізійного господарства «Ковельводоканал», інформує Ковельська міська рада. 

Як невідкдадне - про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 р. № 60/6 «Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік». З державного бюджету місто отримає понад півтора мільйона гривень на інсулін для хворих на цукровий діабет.

Кошти будуть використані на придбання дезінфікуючих препаратів, засобів індивідуального захисту, ліків, виробів медичного призначення, антисептиків тощо. У разі потреби - для закупівлі продуктів харчування медпрацівникам, які надаватимуть допомогу хворим на COVID – 19. 

Вносяться зміни до показників міського бюджету у зв’язку з виділенням з резервного фонду понад мільйон вісімсот тисяч гривень. Вони відповідно до рішення комісії ТЕП та НС спрямовані на заходи щодо запобігання поширення коронавірусу. Це кошти використані на придбання дезінфікуючих препаратів, засобів індивідуального захисту, ліків, виробів медичного призначення, антисептиків тощо. У разі потреби - для закупівлі продуктів харчування медпрацівникам, які надаватимуть допомогу хворим на COVID – 19.

Усі проєкти рішень комісія рекомендувала на затвердження сесії.