Чистий четвер палії сміття перетворили на смалений: лісівники та рятувальники чергують на місцях загорянь. (Відео. Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Чистий четвер палії сміття перетворили на смалений: лісівники та рятувальники чергують на місцях загорянь. (Відео. Фото)

Який дим виділяться у повітря – пояснювати зайве.

Фото ВОУЛМГ.

Чистий четвер палії сміття перетворили на смалений: лісівники та рятувальники чергують на місцях загорянь. (Відео. Фото)

16 квітня, горіло поблизу лісових масивів Ківерцівського, Колківського, Цуманського, Володимир-Волинського, Прибузького лісгоспів. Загалом – 7 загорянь за день, які загрожували лісовою пожежею, адже поблизу масивів Колківського та Ківерцівського лісових господарств ліквідовувати вогонь довелося одразу у двох різних місцях, інформує Волинське облуправління лісового та мисливського господарства (ВОУЛМГ).

Обидва загоряння на територіях, суміжних із ДП «Ківерцівське ЛГ», сталися через підпал смітників. Одне – в с. Бодячів Ківерцівського району, де знаходиться сміттєзвалище м. Ківерці. Навіщо комусь було запалювати смітник – не зрозуміло. І хоча вогонь вдалося швидко локалізувати, димітиме там ще довго. Про те, який дим виділяться у повітря, – пояснювати зайве. На місці перебувають рятувальники та заливають спалахи вогню – адже сильний вітер сьогодні постійно спричиняє повторне розгорання.

На місці перебувають рятувальники та заливають спалахи вогню – адже сильний вітер сьогодні постійно спричиняє повторне розгорання.

Ще одне сміттєзвалище – точніше стихійний смітник – горів біля с. Сокиричі Ківерцівського р-ну. Вогонь поширився миттєво у місцеві самосівні ліси. Фактично протягом кількох годин вигоріли більше 50 га полів та самозаліснених територій. Вогонь був фактично на підході до житлових будинків. Чим дихали і досі дихають місцеві жителі – говорити не доводиться. Як і не можна передати словами, у якому пеклі перебувають люди, задіяні на гасіння пожежі. 

Спільними зусиллями пожежу локалізовували лісівники ДП «Ківерцівське ЛГ», залучалися пожежні екіпажі ДП «Колківське ЛГ», ДП « Маневицьке ЛГ», ДП «Поліське ЛГ». Оперативно прибули на місце екіпажі пожежних частин №1, 6 та 25 УДСНС України у Волинській області, Луцького міськрайонного відділу УДСНС у Волинській області, група людей та техніка, організовані Ківерцівською міською радою, до гасіння долучалися місцеві жителі. Загоряння наразі локалізовано.

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.