Український модернізований танк Т-72 випробували під водою (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Український модернізований танк Т-72 випробували під водою (Відео)

Наступний етап випробувань – виконання стрільб із закритої зенітної установки і керованою ракетою з метою оцінки ефективності озброєння модернізованого зразка.

Фото Flickr.

Український модернізований танк Т-72 випробували під водою (Відео)

Перевірили основні тактико-технічні характеристики машини під час водіння на глибині

Київський бронетанковий завод і фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки провели черговий, підводний етап випробування модернізованого зразка танка Т-72, повідомляє держконцерн «Укроборонпром».

«Модернізований зразок танка завантажили у водойму на глибину 5 метрів, де він успішно подолав 10-метрову дистанцію», – йдеться в повідомленні.

Раніше на полігоні «Десна» в Чернігівській області випробували ходові характеристики танка. Зазначається, що модернізований Т-72 має збільшену масу, на ньому встановлений більш потужний двигун, замінені елементи ходової частини і додана система відеопаркування для спрощення маневрування бойової машини.

«Ці технічні характеристики випробовувалися під час водіння на ґрунтовій і бетонній дорозі і на пересіченій місцевості. Всі програми випробувань виконані успішно», – йдеться в повідомленні.

Випробування тривають, наступним етапом планується виконання стрільб із закритої зенітної установки і керованою ракетою з метою оцінки ефективності озброєння модернізованого зразка.