30 квітня відзначається День прикордонника України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
30 квітня відзначається День прикордонника України

#Ми_на_варті.

фото SerhiiHudak

30 квітня відзначається День прикордонника України

Боротьба з незаконними збройними формуваннями, терористичними загрозами, наркотрафіком, торгівлею людьми, протидія незаконним міграційним процесам, контрабандній діяльності та навіть поширенню небезпечного вірусу – щоденні завдання Державної прикордонної служби України

Співробітники Держприкордонслужби у прикордонних контрольованих районах – запорука законності. Прикордонники виявляють та припиняють не лише порушення кордону, а й інші злочини. Чи не щодня охоронці державних рубежів затримують зловмисників, які займаються браконьєрством, незаконною вирубкою лісу чи просто завдають шкоди навколишньому середовищу.

Незважаючи на святкові заходи і карантин, по периметру нашої Держави несуть службу майже 2 тисячі прикордонних нарядів.

Не припиняють свою роботу оперативні підрозділи, військовослужбовці, які цілодобово стежать за прикордонням та надводним простором за допомогою технічних засобів. Незважаючи на святкові заходи і карантин, по периметру нашої Держави несуть службу майже 2 тисячі прикордонних нарядів. 

У ефективній взаємодії з українським військом прикордонники стримують агресора на лінії розмежування.

Кожен перевірений документ, кожен крок уздовж периметру Батьківщини, кожна професійна дія прикордонника на службі – щодня, щогодини, щохвилини – це елементи єдиного механізму, що створює нездоланний бар’єр для всього лихого і майже непомітний кордон для тих, хто перетинає його з добрими намірами.

Джерело: Державна прикордонна служба України.