Стильний логотип, сувеніри і розробка сайту: Любомльський краєзнавчий музей оновлює імідж - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
Стильний логотип, сувеніри і розробка сайту: Любомльський краєзнавчий музей оновлює імідж

Автор логотипу Михайло Скоп. 

Фото Любомльський краєзнавчий музей.

Стильний логотип, сувеніри і розробка сайту: Любомльський краєзнавчий музей оновлює імідж

Символ обіграє перші літери назви музею – ЛКМ і є натхненним волинською вишивкою

Світлини із новим логотипом опублікував на cвоїй сторінці у Facebook директор музею Юрій Фініковський.

У закладі створять сайт, де окрім музейного життя відвідувачі зможуть почерпнути інформацію про туристичний потенціал краю, маршрути, цікаві пам'ятки архітектури та історії, які варто відвідати.

«Завдяки підтримці наших друзів та меценатів розробили ось такий логотип Любомльського краєзнавчого музею! Велика вдячність автору - Михайлу Скопу. Логотип вміщує у собі елементи (вежа в літописному м. Угровську та хрест) і кольористику гербів Любомльщини та Волині. Він створений у двох варіантах для використання на різних композиціях і кольорах», – розповів керівник.

Пан Юрій також показав, як виглядатимуть сувеніри із новою символікою.

 

 Також він анонсував розробку сайту, де окрім музейного життя відвідувачі зможуть почерпнути інформацію про туристичний потенціал краю, маршрути, цікаві пам'ятки архітектури та історії, які варто відвідати. Ресурс стане в нагоді туристам, музейникам, краєзнавцям та усім, хто цікавиться минувшиною Любомльщини і Волині.