У Зеленського блокують петицію з вимогою відкликати заяву проти Федини і Звіробій – Мирослав Гай - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
У Зеленського блокують петицію з вимогою відкликати заяву проти Федини і Звіробій – Мирослав Гай

Мирослав Гай.

Фото ЄС.

У Зеленського блокують петицію з вимогою відкликати заяву проти Федини і Звіробій – Мирослав Гай

У Зеленського блокують реєстрацію на сайті президента петиції з вимогою відкликати заяву проти народного депутата з фракції «Європейська Солідарність» Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив громадський активіст, волонтер, автор петиції Мирослав Гай

«Друзі, хочу довести до Вас чергову ганебну ситуацію з офісом президента. Я не хотів про це писати, але змушений. З минулої суботи я подав тричі одну і ту саму петицію на сайт президента. Вимога до президента України Зеленського відкликати його особисту заяву на Софію Федину та Марусю Звіробій у правоохоронні органи і припинити переслідування патріотів», – пише Мирослав Гай.

Він також опублікував текст петиції.

Президенту України
Володимиру Зеленському

Продовження кримінального провадження проти Софії Федини та Марусі Звіробій завдає шкоди міжнародному іміджу України і не з кращої сторони виставляє Вас як Президента і громадянина, який вважає себе потерпілим від критичних заяв народного депутата і волонтера.

Замість боротьби з реальними злочинцями Державне бюро розслідувань виконує невластиві йому функції апарату репресій та переслідування опозиції.

Закликаємо Вас відкликати Вашу заяву як потерпілого і публічно визнати помилковість кримінального переслідування Софії Федини та Марусі Звіробій. Українських жінок не треба боятися – їх треба любити!»

Як повідомив громадський активіст, термін розгляду технічною підтримкою петиції – 2 дні. Проте за тиждень ця петиція так і не була оприлюднена.

«Я вважаю ганебним, що президент і його офіс так бояться теми переслідування двох українських сміливих дівчат і блокує петицію на сайті. Ця справа могла б кинути тінь на репутацію Зеленського, якби така репутація була».

«Я вважаю ганебним, що президент і його офіс так бояться теми переслідування двох українських сміливих дівчат і блокує петицію на сайті. Ця справа могла б кинути тінь на репутацію Зеленського, якби така репутація була», – зазначає Мирослав Гай.

«Тому не треба боятися. Дотримуйтесь Конституції та протоколів, дайте петиції можливість набрати свої 25000 голосів і дайте чоловічу відповідь народу – так вас хоча б можна буде поважати бодай за такий вчинок. Я вважаю таку поведінку офісу, незалежно від того чи це політична позиція, або технічна провокація, соромом для всього інституту президентства», – наголошує Мирослав Гай.

Джерело: ЄС.