Уряд затвердив перспективний план Волинської області - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Уряд затвердив перспективний план Волинської області

Вже 17 областей мають затверджені Урядом перспективні плани, які охоплюють 100% їх території.

Фото Громадський простір.

Уряд затвердив перспективний план Волинської області

Перспективні плани формування територій громад Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської областей затвердив Кабінет Міністрів України на засіданні 13 травня

Документи розроблені у відповідності до Методики формування спроможних громад та з охопленням всієї території областей. Ознайомитися з документами можна буде після їх публікації на Урядовому порталі, повідомляє decentralization.gov.ua.

У підсумку вже 17 областей мають затверджені Урядом перспективні плани, які охоплюють 100% їх території.

Зазначимо, перспективні плани формування територій громад стануть основою майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня. «Голос України» опублікував Закон 562-IX, яким визначено що Кабінет Міністрів України  визначає адміністративні центри територіальних громад та території територіальних громад (громад) до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України.

Найбільше громад утвориться у Ковельському районі – 6.

Нагадаємо, що згідно з проектор розпорядження уряду, в об’єднану територільну громаду, яка формуватиметься навколо обласного центру, увійдуть такі сільська ради: Боголюбська, Жидичинська (Ківерцівський район), Заборольська, Іванчицівська (Рожищенський район), Княгининівська, Одерадівська, Озерцівська (Ківерцівський район), Прилуцька (Ківерцівський район), Рокинівська, Шепелівська.

Навколо Ковеля об’єднаються такі сільради: Білинська, Доротищенська, Зеленська, Ружинська, Тойкутська.

У Нововолинську ОТГ увійдуть: Благодатне, Грибовицька та Грядівська сільради.

З Володимиром-Волинським об’єднаються Зарічанська та Ласківська сільські ради.

У Шацькому та Любешівському районах буде сформовано по одній ОТГ. Найбільше громад утвориться у Ковельському районі – 6.