«Досягли фінішу! Гарного усім відпочинку» – директор «Купичівського ліцею» Гончарук (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
«Досягли фінішу! Гарного усім відпочинку» – директор «Купичівського ліцею» Гончарук (Відео)

«Сльози непрохані враз набігають – школа моя прощавай».

Фото Олександра Гончарука.

«Досягли фінішу! Гарного усім відпочинку» – директор «Купичівського ліцею» Гончарук (Відео)

Керівник навчального закладу з Турійського району привітав шкільну спільноту словом і святковими архівними кадрами

Олексій Гончарук, директор комунального опорного закладу «Купичівський ліцей» розмістив на своїй сторінці в соцмережі  відео з нагоди свята останнього дзвоника. Керівник також побажав усім гарного відпочинку, виклавши побажання на фейсбук-сторінці:

«Шановні учасники освітнього процесу! У незвичному форматі завершується наш навчальний 2019 -2020 рік. Дуже хочеться, щоб на нашому шкільному подвір'ї було гамірно: лунав сміх, сяяли посмішки на ваших обличчях, когось переповнювало відчуття радості, хвилювання, гордості, вдячності. І усі ми чекали моменту, коли пролунає останній дзвінок і розпочнуться КАНІКУЛИ! За час карантину ми навчилися вчитися по новому. Було важко, незвично, разом з тим цікаво. Хтось переформатував свої цінності, дивлячись крізь призму погляду в часі. Докладаючи свою працю, зусилля і учителі, і батьки, і учні досягли фінішу. Шановні наші випускники, ВАМ бажаємо впевненості у своєму життєвому виборі! Успішного результату у ЗНО! Гарного усім відпочинку! ! !»