Волинські рятувальники підготували відеоролик з правил безпеки на воді - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
Волинські рятувальники підготували відеоролик з правил безпеки на воді

Рятувальники закликають не послаблювати нагляд за дітьми під час перебування поблизу водойм.

Фото vl.dsns.gov.ua.

Волинські рятувальники підготували відеоролик з правил безпеки на воді

Ролик присвячений Дню захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей співробітники прес-служби та групи водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону підготували тематичний відеоролик для дітей з правил безпеки під час відпочинку на водоймах, повідомляє Управління ДСНС у Волинській області.

Діти не завжди відчувають небезпеку, а тому можуть стати її жертвами – щороку в державі гинуть десятки дітей через порушення або незнання правил безпечного відпочинку. 

На жаль, проблема запобігання трагічних випадків загибелі дітей на воді залишається актуальною, а з настання купального сезону – загострюється. Діти не завжди відчувають небезпеку, а тому можуть стати її жертвами – щороку в державі гинуть десятки дітей через порушення або незнання правил безпечного відпочинку.

Рятувальники закликають батьків не послаблювати нагляд за дітьми під час перебування поблизу водойм, купатись тільки у спеціально облаштованих для цього місцях, навчити дітей правил безпечної поведінки для запобігання трагічним випадкам!