У Ковелі для комунального підприємства «Добробут» придбали новий автопідйомник - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
У Ковелі для комунального підприємства «Добробут» придбали новий автопідйомник

Машину вже протестували спеціалісти підприємства.

Фото kovelrada.gov.ua.

У Ковелі для комунального підприємства «Добробут» придбали новий автопідйомник

На його придбання з міського бюджету виділили 2 мільйони 265 тисяч гривень

Новий автопідйомник на базі шасі МАЗ з висотою підйому 18 метрів отримало КП «Добробут». Він необхідний для обслуговування мереж вуличного освітлення, кронування дерев, озеленення. На його придбання з міського бюджету виділили 2 мільйони 265 тисяч гривень, повідомляє Ковельська міська рада.

Оглянули автомобіль міський голова Олег Кіндер та його заступник Андрій Товстига.

«Виникла виробнича необхідність підсилити такою спецтехнікою КП «Добробут», що здатна пришвидшити роботу спеціалістів із обслуговування вуличних ліхтарів, допомогти в озелененні. А ще важливо, щоб вона була безпечною для тих, хто на ній працює », - зауважив Олег Кіндер.

Технічні характеристики транспортного засобу забезпечують простоту і точність доставки люльки до обслуговуючого об'єкта, маневреність автопідйомника, що особливо важливо під час роботи на міських вулицях. 

Технічні характеристики транспортного засобу забезпечують простоту і точність доставки люльки до обслуговуючого об'єкта, маневреність автопідйомника, що особливо важливо під час роботи на міських вулицях. Машину вже протестували спеціалісти підприємства.

Зі слів директора «Добробуту» Ігоря Михалевича, на таку обновку вони чекали уже давно. Бо досі надто багато часового та фінансового ресурсу витрачали на ремонт старенької автовишки.

За кошти міського бюджету останніми роками було значно оновлено автопарк комунальних підприємств. Придбано для «Ковельводоканалу» три автомобілі, екскаватор та каналопромивочну машину. Автокран і два самоскиди поповнили автопарк ПТМ «Ковельтепло». І по одному сміттєвозу отримали РЖКП № 1 та №2, для КП «Добробут» купили після повного капремонту бульдозер Т-170 та універсальний МАЗ.