Голова Сошичненської ОТГ ініціює загальний санітарний день в громаді 5 червня - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Голова Сошичненської ОТГ ініціює загальний санітарний день в громаді 5 червня

Місцевих мешканців закликали навести лад на вулицях.

Фото facebook.com.

Голова Сошичненської ОТГ ініціює загальний санітарний день в громаді 5 червня

Керівникам, власникам установ, закладів та решті нагадали, що час провести благоустрій своїх територій

Напередодні свята Трійці голова Сошичненської ОТГ, що на Камінь-Каширщині, Світлана Сидорук закликала жителів громади навести лад біля своїх обійсть і довкруг них.З цього приводу, як сказала очільниця ОТГ у телефонній розмові, прийнято відповідне розпорядження.

«Не будьте байдужі до спільного дому, в якому ми живемо!» – звернулася до земляків пані Сидорук.

«Готуючись до свята, не забудьте прибрати, пообкошувати території обабіч доріг біля своїх житлових будинків. Керівникам, власникам установ, закладів провести благоустрій своїх територій: покосити траву, прибрати сміття, привести до охайного вигляду смітники. Давайте, в п'ятницю 5 червня проведено загальний санітарний день в громаді, 6 червня просимо чоловіків сіл прийти на кладовища і покосити траву на його території. Санітарна година праці кожного з нас для громади зробить її чистою і охайною!!! Не будьте байдужі до спільного дому, в якому ми живемо!!!» – з такими словами звернулася Світлана Макарівна до людей на сторінці громади у фейсбуці.