Волинянок переконували: Жінкам у Раді - раді! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Волинянок переконували: Жінкам у Раді - раді!

Проекст спрямований на встановлення гендерної рівності.

Фото з фейсбук-сторінки Галини ЄРКО

Волинянок переконували: Жінкам у Раді - раді!

Учора в Луцьку відбулося засідання першого волинського блог-кафе, ініційованого амбасадоркою проєкту «Голос жінки має силу 2020» Юлією Вусенко

Неформальна розмова про участь жінок у виборчому процесі, про необхідність залучення жінок до прийняття рішень як на рівні ОТГ, так і на рівні держави. Про це інформує Галина Єрко у фейсбуці. Позитивний настрій та атмосфера сприяли розумінню, що «Жінкам в Раді – раді!». Проєкт реалізується Фундацією прав людини і Волинським прес-клубом за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Проєкт «Голос жінки має силу» (Women Voices Count) реалізовується у 10 регіонах – Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська та Чернігівська області.

Проєкт з’явився як національна адвокаційна кампанія, котра працює задля того, аби голоси жінок і дівчат, передусім тих, хто постраждав на Сході України, не губилися в ході тривалого військового конфлікту в нашій державі. «Голос жінки», започаткований як навчання блогерства в 2017 році, поступово став міжрегіональною платформою для лідерів, готових до відновлення миру в Україні.

У рамках проєкту створено незліченну кількість блогів, пов’язаних із цією тематикою, проведено сотні навчальних, адвокаційних та мистецьких заходів на тему миру, установлені сталі зв’язки з місцевою владою. За три попередні роки роботи нам вдалося об’єднати за допомогою різних заходів кілька десятків тисяч людей з різних регіонів України, включаючи жінок з непідконтрольних територій.

«Голос жінки», започаткований як навчання блогерства в 2017 році, поступово став міжрегіональною платформою для лідерів, готових до відновлення миру в Україні.

Метою проєкту є:

  • Установлення в суспільстві гендерної рівності як важливої умови сталого розвитку країни;
  • Забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН та досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року;
  • Підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах;
  • Розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні;
  • Розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості;
  • Послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності;
  • Залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.