На всю Іваничівщину – три дільничних поліцейських - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.16
На всю Іваничівщину – три дільничних поліцейських

Завжди на службі!

Фото: Іваничівське відділення поліції.

На всю Іваничівщину – три дільничних поліцейських

У сільській місцевості дільничний є практично єдиним представником поліції – головною ланкою взаємозв’язку між місцевою владою і населенням громади

Учора в Україні відзначали день Дільничного офіцера поліції. В Іваничівському відділенні поліції працює 3 дільничних офіцера, з який 2 пройшли навчання за проектом Поліцейський офіцер громади. В її рамках правоохоронці за сприянням органів місцевого самоврядування забезпечені службовим приміщенням (поліцейська станція поліції) в смт. Іваничі та с. Бужанка, а також службовим автотранспортом.

Зараз дільничними офіцерами розкривається вдвічі більше злочинів, ніж 10 років тому.

Ці працівники роблять вагомий внесок у забезпечені прав і свобод людини, її безпеки та захисту від протиправних посягань, надання у межах своїх повноважень правової, соціальної допомоги та інших послуг населенню. Адже після зустрічей з дільничним офіцером поліції у більшості громадян складається думка про роботу всієї поліції. За підтримки громадськості дільничні офіцери розкривають кожен третій злочин, вчинений в районі. Варто зауважити, що зараз дільничними офіцерами розкривається вдвічі більше злочинів, ніж 10 років тому. І це при тому, що кількість працівників служби дільничних офіцерів зменшилась.

Проте проблем у служби дільничних офіцерів поліції ще більше ніж достатньо. Так, навантаження на її працівників у селах у два рази вище за нормативне. Низькою залишається і забезпеченість дільничних власним житлом. Існують й інші проблеми, вирішення яких – не тільки і не стільки в інтересах поліції, скільки всього населення району.

За службовими обов’язками ці люди не знають ні свят, ні вихідних, більшість з них переконані в тому, що люди їх шанують і люблять – за добру пораду, підказку і постійну присутність там, де це необхідно. 

Джерело: Іваничівське відділення поліції