Бійці 93-ї омбр «Холодний Яр» знищили вантажівку окупантів із боєприпасами (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
Бійці 93-ї омбр «Холодний Яр» знищили вантажівку окупантів із боєприпасами (Відео)

Одержуй, сволото!

Скріншот Новинарні.

Бійці 93-ї омбр «Холодний Яр» знищили вантажівку окупантів із боєприпасами (Відео)

Останніми тижнями російські найманці обстрілювала позиції холодноярців з мінометів 120-го калібру, заборонених Мінськом

Бійці 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ «Холодний Яр» звітують, що ліквідували в четвер, 18 червня, вантажівку окупантів із боєприпасами.

Цьому передувало знищення двох мінометів російських терористичних військ.

Про це повідомили в прессслужбі військової частини, інформує Новинарня.

Артрозвідка бригади засікла, звідки вівся вогонь і за допомогою безпілотника виявила місце знаходження мінометних розрахунків. Окупантів змусили мовчати, вщент розбивши їхні укріплення та зброю.

«Останніми тижнями російські найманці обстрілювала позиції холодноярців з мінометів 120-го калібру, заборонених Мінськом. Артрозвідка бригади засікла, звідки вівся вогонь і за допомогою безпілотника виявила місце знаходження мінометних розрахунків. Окупантів змусили мовчати, вщент розбивши їхні укріплення та зброю», – підкреслюють «холодноярці».

У бригаді додають, що сьогодні зранку бійці помітили біля цих позицій вантажівку окупантів.

«Терористи чи-то підвезли БК, чи-то навпаки вирішили перевезти звідти боєкомплект, що вцілів. У будь-якому разі, 93-тя бригада завадила їхнім планам. І тепер ці міни та снаряди більше ніколи не полетять у бік наших захисників», – резюмують пресофіцери.