«Квіти, як люди – кожна з характером», - каже колківчанка, яка вирощує їх сотні видів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
«Квіти, як люди – кожна з характером», - каже колківчанка, яка вирощує їх сотні видів

Щоразу, коли спостерігаєш за цією еко-красою, не можна не зупинитися, аби не зробити ще один вдалий і цікавий знімок.

Фото Колківської ОТГ.

«Квіти, як люди – кожна з характером», - каже колківчанка, яка вирощує їх сотні видів

Поєднання різних декоративних рослин, усіляких еко-інсталяцій можна побачити на затишному подвір'ї родини Надії Федорівни та Миколи Христофоровича КЛИМЧУКІВ

Для господині Надії квіти і сад – це і відпочинок, і захоплення , і робота. Недарма в народі говорять, що ті, хто захоплюється квітами, - богоугодні люди. Правдива істина, бо створюючи красу, людина надихається на добрі справи, пишуть на сайті Колківської ОТГ.

«Коли природа прокидається від зимової сплячки, разом із появою перших квітів, ніби «розквітає» людська душа. Найбільше мені до снаги саме весняні рослини, адже вони особливі, тягнуться до неба навіть із-під снігу. Здається, у їхніх бутонах ховається усмішка сонця. – ділиться думками Надія Федорівна. – Із квітами, до речі я розмовляю, не тільки візуально насолоджуюся. Своїми стеблами рослини « відчувають» вібрації людських думок і відповідно «віддячують» господарю за турботу. Їх неможливо обманути, спокусити фальшем. Тому дуже важливо щиро любити «мешканців» свого квіткового царства».

Ростуть «підопічні» господині і на подвір'ї , і на клумбах, і в будинку, і під ним. Різними барвами зеленіють, квітують і квітували магнолії, жимолость, хости, по декілька видів бругмансій, пеларгоній, гербер, гладіолусів, фіалок, гвоздик,юки,гібіскусів, первоцвітів, крокусів, декоративних ірисів, селекційних нарцисів та тюльпанів…загалом сотні видів прекрасних див.

Звичайно, краса кожної рослини – тимчасова, але в родині Климчуків на заміну одним одразу ж розквітають інші квіти, тому маленький «Едемський сад» колківських поціновувачів барвистої вроди весь час тішить принадами та ароматами.

Різними барвами зеленіють, квітують і квітували магнолії, жимолость, хости, по декілька видів бругмансій, пеларгоній, гербер, гладіолусів, фіалок, гвоздик,юки,гібіскусів, первоцвітів, крокусів, декоративних ірисів, селекційних нарцисів та тюльпанів…загалом сотні видів прекрасних див.

-Навіть не знаю, скільки видів квітів, дерев і кущів у мене росте, ніколи не рахувала, - розповідає господарка. – Квіти – то моя пристрасть. Я без них просто не можу. Можу в квітнику від рання до пізнього вечора пробути, там, якщо і стомлююся фізично, то душею відпочиваю.

Проводячи екскурсію своїм подвір'ям, де все зроблене її руками, Надія Федорівна дбайливо торкається кожної рослинки, яка має своє місце розташування.

Щоразу, коли спостерігаєш за цією еко-красою, не можна не зупинитися, аби не зробити ще один вдалий і цікавий знімок, і ще, …і ще…