«Програли по ділу»: тренер «Волині» про ганебні 2:5 від «Чорноморця» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
«Програли по ділу»: тренер «Волині» про ганебні 2:5 від «Чорноморця» (Відео)

«Багато помилок допустили і це спрацювало проти нас».

Фото chernomorets.odessa.ua.

«Програли по ділу»: тренер «Волині» про ганебні 2:5 від «Чорноморця» (Відео)

Післяматчевий коментар Павла Котовенка (на фото)

Учора луцька «Волинь» зазнала фіаско в Одесі від команди свого колишнього гравця Сергія Ковальця – 2:5.

Ось як це було:

На післяматчевій пресконференції тренер команди Павло Котовенко, за відсутності головного коуча Андрія Тлумака, пояснив цю ганебну невдачу так:

«Програли, напевне, по ділу, тому що зробили багато помилок, які призвели до голів у наші ворота. Коментувати такий матч дуже важко – знову ж таки, ніби перший тайм був непоганий, рівний, мали моменти, могли подвоювати рахунок. Утім, пропустили в роздягальню, і ще й коли вийшли – вилучення і одинадцятиметровий, отримали гол в свої ворота. Все перевернулося кардинально, – заявив пан Павло. – Але хочу віддати належне нашим футболістам, які не зупинялися, хотіли скоротити рахунок, після 3:1 зробили це, до кінця грали… Але, знову ж таки, багато помилок допустили і це спрацювало проти нас.

Завжди, коли є тиск, відповідальність за результат, відсутність ігрової практики – можливо, саме в цей день все зіграло проти нас.

Завжди, коли є тиск, відповідальність за результат, відсутність ігрової практики – можливо, саме в цей день все зіграло проти нас.

Треба віддати належне команді суперника – у них швидкісна атакувальна лінія, вони скористалися своїми моментами, нашими огріхами, втратами м’яча, швидко розвивали свої атаки.

Відсутність головного тренера завжди впливає на гравців. Це аксіома, і в нас це не виняток. На футболістів також вплинула така ситуація, з Андрієм Богдановичем все інакше. Але маємо те, що маємо, і готуємося далі». 

Після цієї поразки лучани опустилися на 3-є місце в турнірній таблиці.

З0 червня «Волинь» на своєму полі приймає одного зі своїх головних суперників за підвищення в класі – київський клуб «Оболонь». Пряма трансляція о 19:00 на ТРК «Аверс».

Джерело: fcvolyn.net.