Над окупованим Донецьком замайорів синьо-жовтий прапор (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Над окупованим Донецьком замайорів синьо-жовтий прапор (Фото, відео)

Донецьк - це Україна!

Фото armyinform.com.ua

Над окупованим Донецьком замайорів синьо-жовтий прапор (Фото, відео)

Уже за кілька годин у групах соціальних мереж мешканців окупованого Донецька з’явилися фото та відео з українським прапором, що пролітав над містом

До Дня Конституції України 15-метровий прапор випустили волонтери, переселенці та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва (м. Авдіївка) неподалік від лінії розмежування, інформує armyinform.com.ua.

Подібні заходи вже неодноразово проводили на Донеччині та Луганщині й найчастіше вони були присвячені Дням Конституції та Прапора України.

Все буде Україна й цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті: і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і в Сніжному, і в Шахтарську.

— Ми нагадуємо мешканцям тимчасово окупованих територій, що Україна все одно повернеться, — говорить волонтер на псевдо «Оскар». — Хоча вже пройшло дуже багато часу, але вас ніхто не кинув, ви все одно боріться. Все буде Україна й цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті: і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і в Сніжному, і в Шахтарську.

Уже за кілька годин у групах соціальних мереж мешканців окупованого Донецька з’явилися фото та відео з українським прапором, що пролітав над містом.