До Луцька їде Жадан - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 32.90
До Луцька їде Жадан

У програмі виступу – монологи, поетичні читання, питання-відповіді.

Фото «Фронтери».

До Луцька їде Жадан

Знаний українець презентуватиме у Луцьку дві книги

У неділю 19 липня в Гармидер ангар-stage відбудеться творчий вечір відомого українського письменника Сергія Жадана. Зустріч запланована в рамках дофестивальних заходів «Фронтери». Про це інформує представник «Фронтери» Анна Єкименко – Поліщук.

Візит Жадана викликаний тим, що навесні у видавництві MERIDIAN CZERNOWITZ вийшло дві нові книги – поетична збірка «Список кораблів» та п’єса «Хлібне перемир’я».

Візит Жадана викликаний тим, що навесні у видавництві MERIDIAN CZERNOWITZ вийшло дві нові книги – поетична збірка «Список кораблів» та п’єса «Хлібне перемир’я».

«Список кораблів» - це шістдесят віршів про пам’ять, що народжується з любові, та про вогонь, по якому лишається ніжність. Шістдесят спроб окреслити світло й розповісти про повітря над містом. Шістдесят уривків чужих розмов, шістдесят голосів, якими наповнюються весняні сутінки. «Список кораблів» – це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя. Список міст, де на тебе завжди чекають. Мабуть, найінтимніша і найболючіша книга автора.

Події п’єси «Хлібне перемир’я» відбуваються влітку 2014 року. Історія однієї смерті поступово перетворюється на історію цілого покоління, на історію стосунків між дітьми та батьками, на історію зради й недовіри, сповнену комічних слів і трагічних сенсів, поєднувати які так досконало вміє Сергій Жадан. Війна триває, і жодне перемир’я не здатне загоїти завданих ран: вони й далі нитимуть, назавжди змінюючи життя людей, які зовсім не збиралися воювати.

Захід відбудеться в Гармидер ангар-stage, однак, у зв’язку з обмеженнями, які діють під час карантину, кількість місць – обмежена і потрапити можна лише за попередньою реєстрацією