Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
У Другому Ковелі будують водогін

Цьогоріч мешканці ще п’яти вулиць отримають можливість приєднатись до системи централізованого водозабезпечення.

Фото kovelrada.gov.ua.

У Другому Ковелі будують водогін

Упродовж останніх років будують мережідля забезпечення централізованим водопостачанням мікрорайону Другий Ковель

Ще у 2017 році рішенням виконкому було затверджено перелік вулиць і будинків, що входять в санітарно-захисну зону (1000 м) Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод». За цей час жителі цього мікрорайону пересвідчились, що воно не є декларативним, адже уже торік на 16 вулицях мережі були прокладені. І ці роботи тривають, повідомляє Ковельська міська рада.

Нині водогін будують на Чигиринській, Братуня, Батуринській, Костомарова, Генерала Юрія Тютюнника. У нинішньому році у бюджеті міста на це передбачено 1,5 мільйона гривень.

На об’єктах побували міський голова Олег Кіндер та його заступник Андрій Товстига. Будівельники розповіли, що роботи дещо затримують погодні умови, а ще клопоту додають і грунтові води, рівень яких на сьогодні значно  піднявся. 

Нині водогін будують на Чигиринській, Братуня, Батуринській, Костомарова, Генерала Юрія Тютюнника. У нинішньому році у бюджеті міста на це передбачено 1,5 мільйона гривень. 

«Міська влада виконує взяті на себе зобов’язання та будує водогін  на вулицях, розташованих в безпосередній близькості до колишньої філії ветсанзаводу. Цьогоріч мешканці ще п’яти вулиць отримають можливість приєднатись до системи централізованого водозабезпечення. Сподіваюсь, що і в наступному році місто теж буде спроможне виділити кошти, аби продовжити цю справу. Думаю, з часом цією послугою має бути охоплений весь мікрорайон,» – прокоментував Олег Кіндер.

 

Нагадаємо, що у 2017 на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої Ковельською філією ветсанзаводу, місто отримало значну суму коштів від держави — 17 мільйонів гривень. Більшу частину грошей і використали  на прокладання мереж та  будівництво водогону від станції другого підйому по вулиці Володимира Кияна до мікрорайону Другий Ковель.

Проте і внесок міста є не менш вагомим. Впродовж цих років з місцевої казни на ці потреби спрямовано уже понад 13 мільйонів гривень.

Telegram Channel