Волиняни отримали державні нагороди, присвоєні указами Президента (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.68 € 32.80
Волиняни отримали державні нагороди, присвоєні указами Президента (Фото)

Доктор технічних наук Володимир Дідух найбільшим досягненням вважає своїх учнів.

Фото пресслужби Волинської ОДА.

Волиняни отримали державні нагороди, присвоєні указами Президента (Фото)

Державні відзнаки вручив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко

У четвер, 23 липня, голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко вручив державні нагороди волинянам, які відзначені Президентом України за досягнення у різних галузях.

Про це повідомляє Волинська ОДА.

Нагадаємо, до Дня Конституції України Президент відзначив волинян п’ятьма почесними званнями та орденом.

Зокрема, за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави почесне звання «Заслужений працівник освіти України» указом від 6 березня 2020 року присвоєно Світлані Гаврилюк, професорові кафедри документознавства і музейної справи СНУ імені Лесі Українки, а почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» указом від 27 червня 2020 року – Володимиру Дідуху, завідувачу кафедри аграрної інженерії ЛТНУ, доктору технічних наук, професору.

За сумлінну працю та здобутки у сфері охорони здоров'я почесне звання «Заслужений лікар України» отримала завідувач відділення КП «Нововолинська центральна міська лікарня» Валентина Бевз, а звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» – операційна медсестра КП «Любешівська центральна районна лікарня «Любешівської районної ради» Марія Олійник.

Заслуженими донорами України стали Юрій Жих з Ковеля та Василь Кащенюк з Нововолинська. Заслуженим лісівником України став Сергій Бабік, головний лісничий державного підприємства «Городоцьке лісове господарство».

«Ви заслужили ці державні нагороди. Адже у цей непростий для країни час кожен з вас на своєму місці робить посильний вклад задля розвитку України та Волині».

Вручаючи державні нагороди, голова облдержадміністрації подякував волинянам за працю, професіоналізм та відповідальність.

«Ви заслужили ці державні нагороди, – наголосив Юрій Погуляйко. – Адже у цей непростий для країни час кожен з вас на своєму місці робить посильний вклад задля розвитку України та Волині».

Також очільник області побажав нашим землякам здоров’я, миру, добробуту та якнайбільше позитивних моменті у житті.

Джерело: Фейсбук-сторінка Волинської ОДА.