У рівненській лікарні відмовляються лікувати хворих на коронавірус через борги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
У рівненській лікарні відмовляються лікувати хворих на коронавірус через борги

У медзакладі виявили розбіжність між оплатою та кількістю пролікованих.

Фото rivne.media.

У рівненській лікарні відмовляються лікувати хворих на коронавірус через борги

НСЗУ заборгувала інфекційній лікарні в Рівному три мільйони на лікування хворих з COVID-19

В інфекційному відділенні Рівненської міської лікарні пролікувалися близько тисячі хворих, у яких діагностували коронавірус. Проте не всі кошти за їх лікування, яке було гарантовано державою безкоштовно, повернули лікарні. Про це інформує «Дзеркало тижня».

Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив про те, що лікарня не буде приймати хворих з COVID-19 без рівненської прописки. Тому що НСЗУ заборгувала за таких хворих і довелося виділяти кошти з міського бюджету. Мова йшла про три мільйони гривень, пише видання «Рівне Вечірнє».

Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив про те, що лікарня не буде приймати хворих з COVID-19 без рівненської прописки.

За словами начальника обласного управління охорони здоров'я Олега Вівсянника, в міській лікарні пролікувалося понад 800 пацієнтів з коронавірусом. При перевірці дійсно знайшли невідповідність між цією кількістю і оплатою НСЗУ.