Як на справжньому весіллі: у Володимирі вшанували 10 «золотих» подружніх пар (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Як на справжньому весіллі: у Володимирі вшанували 10 «золотих» подружніх пар (Фото)

Пари, які кохання тримає разом понад 50 років, вітали вдома з короваєм та «дружбою».

Фото пресслужби Володимир-Волинської міськради.

Як на справжньому весіллі: у Володимирі вшанували 10 «золотих» подружніх пар (Фото)

У рамках святкування Дня міста привітали подружжя, які відзначили 50-річний та 55-річний ювілей спільного життя

У неділю, 26 липня, в рамках святкування Дня міста у Володимирі-Волинському з подарунками та весільними обрядами привітали подружжя, які відзначили 50-річний та 55-річний ювілей спільного життя. Така традиція в місті існує впродовж 9-ти останніх років, інформує сайт Володимир-Волинської міської ради.

Цьогоріч у Володимирі-Волинському привітали 10 «золотих» подружніх пар: Олександра та Марту БащуківВолодимира та Валентину МузичуківЛеоніда та Віру ВійтиківГалину та Ростислава КушніруківВасиля та Віру ЛясковськихЛеоніда та Валентину ДоманськихМиколу та Надію ГутівПетра та Аллу ГолячуківВолодимира та Олену ЧуцькихВалентина та Людмилу Гаганів

За історію існування свята привітали 80 пар, з яких 60 пар прожили разом 50 років, 7 пар – 55 років, 10 пар – 60 років, 3 пари – 65 років.

Люди, які прожили один з одним стільки часу, довели, що справжня любов, безмежна повага і вірність існують. За пів століття вони пережили і веселі, і сумні хвилини, підтримували одне одного у важкі часи, виховали дітей, а зараз тішаться онуками.

Пари, які кохання тримає разом понад 50 років, вітали вдома з короваєм та «дружбою», роль якого взяв на себе начальник відділу культури і туризму виконкому Володимир-Волинської міської ради Роман Віслобоков. Мешканців Володимира, які зуміли зберегти любов один до одного упродовж десятиліття, привітала заступник міського голови Лариса Кулікова.

Родинам вручили пам’ятні подарунки та квіти. Як на справжньому весіллі, лунали привітання молодим  та найщиріші побажання щастя на довгі роки. 

Спонсорську підтримку у проведенні заходу надали магазин «Галерея квітів» та Володимир-Волинський хлібозавод.

У Володимирі уже дев’ятий рік поспіль вітають «шлюбних» рекордсменів і вшановують тих, кого кохання тримає разом понад пів століття. За історію існування свята привітали 80 пар, з яких 60 пар прожили разом 50 років, 7 пар – 55 років, 10 пар – 60 років, 3 пари – 65 років.

Ці родини є прикладом того, що все в цьому житті можна перебороти, а з коханням все досяжно і можливо.

Нагадаємо, до Дня міста, який цьогоріч відзначали в онлайн-форматі, у Володимирі-Волинському пам’ятники Данилу Галицькому, Володимиру Великому та Тарасу Шевченку одягнули у вбрання з логотипом міста.

Читайте також: Як Олег Винник та Юрій Ткач вітали жителів Володимира-Волинського (Відео)