«Побачиш тунель кохання і потренуєш українську» – лист Рівненщини до Києва - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.74 € 32.52
«Побачиш тунель кохання і потренуєш українську» – лист Рівненщини до Києва

Листи публікують у соцмережах.

Фото rv.gov.ua.

«Побачиш тунель кохання і потренуєш українську» – лист Рівненщини до Києва

Промоційну кампанію #написала_листа започаткували в області

Цього тижня Рівненщина надіслала листа до Києва, аби запросити туристів зі столиці мандрувати регіоном. Нагадаємо, промоційну кампанію #написала_листа започаткували в області. Це  ініціатива команди «Рівненщина туристична», що спрямована на популяризацію туристичних міст-магнітів регіону серед інших областей та населених пунктів України. Про це інформує сайт Рівненської ОДА.

«Промоційна кампанія – це ще один діджитал-інструмент для розкрутки бренду «Рівненщина туристична». Завдяки листам пробуємо знайти потенційних мандрівників з інших регіонів через цифрове середовище. Таким чином у соціальних мережах ми опубліковуємо листи і запрошуємо до нас туристів з інших областей», - зазначив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Зокрема, серед інших локацій туристам з Києва пропонують відпочити від busy life на Рівненщині.

Зокрема, серед інших локацій туристам з Києва пропонують відпочити від busy life на Рівненщині. Вони можуть відвідати найромантичніше місце України – Тунель кохання, що в Клевані Рівненського району. Цей відомий туристичний об’єкт став популярним саме завдяки мережі Інтернет.