Нового Генконсула Республіки Польща у Луцьку представили на Рівненщині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Нового Генконсула Республіки Польща у Луцьку представили на Рівненщині

Свого наступника на цій посаді представив Вєслав Мазур.

Фото Рівненської обласної ради.

Нового Генконсула Республіки Польща у Луцьку представили на Рівненщині

Славомир Мішяк офіційно розпочне роботу 1 серпня

Голови Рівненської облдержадміністрації і обласної ради зустрілися з новопризначеним Генеральним консулом Республіки Польща у Луцьку.

Про це інформує Рівненська обласна рада.

У середу, 29 липня, Генеральний консул Республіки Польщі у Луцьку Вєслав Мазур представив у Рівному свого наступника. Це відбулося під час офіційної зустрічі Генконсула з головою Рівненської обласної  ради Олександром Данильчуком та головою ОДА Віталієм Ковалем.

Як повідомив Вєслав Мазур з 31 липня він йде на пенсію, так з 1 серпня посаду Генерального консула Республіки Польщі у Луцьку займе Славомир Мішяк.

Славомир Мішяк займався питаннями польсько-російської двосторонньої співпраці.

Нагадаємо, що пан Мазур працював Генеральним консулом РП у Луцьку з 2017 року.

Довідка: Славомир Мішяк родом з Підляського воєводства. Закінчив факультет міжнародних відносин Варшавського університету. Темою дипломної роботи була сучасна Греція та її політика щодо балканських війн після 1989 року. Авторський підхід до написання дипломної роботи був відзначений урядом Греції  у вигляді 8-місячної стипендії на навчання в університеті Пандіо в Афінах.

З 2 жовтня 2000 року розпочав трудову діяльність у Міністерстві закордонних справ Польщі.

Працював у диппредставництвах Польщі в Греції, Чехії, Італії, Азербайджані, а також в Генеральному Консульстві РП у Бресті. Займався питаннями польсько-російської двосторонньої співпраці.

Працював спостерігачем від міжнародних організацій на виборах в Боснії і Герцеговині, Косові, Україні і Росії.​