Школярка відгуляє випускний у сукні зі 100-метровим шлейфом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
Школярка  відгуляє випускний у сукні зі 100-метровим шлейфом

Цьогоріч у місті 1409 випускників.

Фото: galas.te.ua.

Школярка відгуляє випускний у сукні зі 100-метровим шлейфом

В Тернополі та області все ще діє карантин, але місцева влада вирішила подарувати школярам свято. Випускний бал пройде у традиційній манері і ознаменується рекордом – сукнею зі 100-метровим шлейфом

Ще недавно ім'я школярки, яка вийде на стадіон міста в унікальному вбранні було таємницею, але сьогодні секрет розкритий. Про це пише ternopol.znaj.ua. Марічка Борисяк - королева балу в сукні-трансформері з 100-метровим шлейфом. Під час параду випускників зроблять замір шлейфу і поставлять рекорд України.

Школярка розповіла, що з самого початку знала, що її сукня має бути незвичайною. Їй хотілося чогось унікального і оригінального, тому вона вирішила зшити плаття на замовлення.

Під час параду випускників зробили замір шлейфу і поставлено рекорд України.

«Зі самого початку це не було моїм планом. Я просто прийшла для пошиття плаття. Мені важко догодити, хотілося чогось неординарного. Я була у великих пошуках. З дизайнером ми підібрали наряд, який і виявилося був сукнею моєї мрії», - каже випускниця Марічка Борисяк.

Родзинкою вбрання дівчини буде шлейф, а секрет сукні полягає в тому, що вона може перетворитися на комфортний і не менш стильний наряд для неофіційної частини свята. Дизайнер сукні розповіла, що шлейф легко відстібається.

Відео

Варто нагадати, що ще два дні тому ім'я випускниці-рекордсменки було таємницею. Обіцяли розкрити його в день випускного. Школярам та їх батькам лише сказали, що буде поставлений рекорд України.