Неймовірно: випускниця з Рівненщини набрала на ЗНО 798 балів із 800 можливих! (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.85 € 33.56
Неймовірно: випускниця з Рівненщини набрала на ЗНО 798 балів із 800 можливих! (Відео)

Цікаво, чи хтось зміг в Україні перевершити рекорд Віолетти?

Фото rivnenews.com.ua.

Неймовірно: випускниця з Рівненщини набрала на ЗНО 798 балів із 800 можливих! (Відео)

Одинадцятикласниця Крупецької загальноосвітньої школи, що в Радивилівському районі Рівненської області, Віолетта Ольшанська каже, що складати зовнішнє незалежне оцінювання їй було легко

Дівчина готувалася до іспитів самостійно. І набрала 798 балів із можливих 800! Хоча, й зізнається, що неочікуваним був результат лише з української мови та літератури.

Математика, фізика і хімія зацікавили дівчину ще в першому класі. А поглиблено вивчати ці предмети взялася під час підготовки до районних і обласних олімпіад.

«З математики я маю 200 балів, з хімії також 200 балів, з фізики – 199, з української мови та літератури – 199», – розповідає Віолетта Ольшанська.

У сумі – 798 балів зі можливих 800. Це результат зовнішнього незалежного оцінювання випускниці.

«З математики я маю 200 балів, з хімії також 200 балів, з фізики – 199, з української мови та літератури – 199. У сумі – 798 балів зі можливих 800».

Віолетта – донька педагогів. Знайомі їхньої сім’ї запевняють, що у її великому успіху навіть не сумнівалися, адже випускниця – цілеспрямована й наполеглива в усьому. Дівчина також чудово малює та успішно закінчила Радивилівську школу мистецтв.

«Одразу скажу, що мама репетитором не була. Ніколи в нашої сім’ї не було примусу до навчання», – говорить її мама-вчителька Тетяна Ольшанська.

А ще Віолетте чудово малює та успішно закінчила Радивилівську школу мистецтв. Фото suspilne.media.
А ще Віолетта чудово малює та успішно закінчила Радивилівську школу мистецтв. Фото suspilne.media.

  Репетиторів у Віолетти взагалі не було. Дівчина хоче своє майбутнє пов’язати з хімією, адже перші елементи таблиці Мендєлєєва знала ще з першого класу. Тому пріоритетним хоче для себе обрати хімічний факультет Київської політехніки.

Побажаємо їй успіху у житті!

Валентина ГОРДИЧ, suspilne.media.