Пустовіт припускає, що його могли заразити коронавірусом підприємці зі Старого ринку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Пустовіт припускає, що його могли заразити коронавірусом підприємці зі Старого ринку

Григорій Пустовіт закликав не спекулювати на його хворобі.

Скрін з відеотрансляції Громадського інтерактивного телебачення у Facebook.

Пустовіт припускає, що його могли заразити коронавірусом підприємці зі Старого ринку

Водночас очільник обласного центру наголосив, що нікого не звинувачує. Таку думку виконувач повноважень Луцького міського голови оприлюднив на своїй сторінці у Facebook

Григорій Пустовіт у своєму дописі продовжує наполягати, що Луцьк  включили до червоної зони епідеміологічної небезпеки безпідставно.

«Робота публічної особи в період карантину передбачає певний ризик. Звичайно, всі повинні дотримуватися дієвих карантинних вимог, але буває по-різному. Людина проситься на прийом, бо для неї це надважливо. Бувають випадки, коли приймаєш людину, вона заходить в кабінет, знімає маску, бо в масці їй не комфортно і мусиш вислухати і допомогти лучанину, який ігнорує карантинні обмеження. Бувають і взагалі непередбачувані випадки, коли ті ж підприємці з Центрального ринку 28 липня увірвались у міську раду і по суті 5 годин, порушуючи всі можливі карантинні норми, не дотримуючись соціальних дистанцій, багато хто будучи взагалі без масок та без дотримання соціальної дистанції на очах в десятків правоохоронців кричали і творили все, що хотіли, називаючи це діалогом. Але я не про це.

Допускаю що найбільш ймовірно, що я інфікувався під час пікетування міської ради підприємцями з Центрального ринку. Разом з тим нікого не хочу звинувачувати. Раз захворів, винен сам.

Так сталося, що і мене не оминув COVID-19. Де це відбулось і коли це сталось, мені достеменно невідомо, однак, допускаю що найбільш ймовірно, що я інфікувався під час пікетування міської ради підприємцями з Центрального ринку. Разом з тим нікого не хочу звинувачувати. Раз захворів, винен сам. Думаю, що відтепер працівники міської ради зрозуміють чому я жорстко вимагав від них дотримання масочного режиму та інших обмежувальних карантинних заходів і сам у першу чергу їх дотримувався. Це були заходи нашої спільної безпеки.

Додатково повідомляю, що з неділі 2 серпня я перебуваю на самоізоляції.

Вірю, що дотримуючись дієвих карантинних обмежень, а саме носіння масок в транспорті, приміщеннях, закладах торгівлі та на ринках, дотримуючись соціальної дистанції та особистої гігієни, ми зможемо зменшити кількість захворювань і в кінцевому результаті перемогти цю хворобу!» – йдеться у дописі.

 Григорій Пустовіт закликав політичних опонентів не зловживати фактом його хвороби і не пов’язувати її з позицією міста щодо посилення карантинних заходів

Окрім того, він додав, що як і раніше виступає проти спроби необгрунтованого та безпідставного внесення Луцька до «червоної» зони епідемічної небезпеки.