Церква, настоятель якої привітав Путіна, вийшла з Московського патріархату - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 34.15
Церква, настоятель якої привітав Путіна, вийшла з Московського патріархату

Священник вибачився за свій пост.

Фото Pixabay.

Церква, настоятель якої привітав Путіна, вийшла з Московського патріархату

Селяни після того, як дізналися про привітання президента країни-агресора, повісили на церкву замок

В селі Галинівська Володимир-Волинського району Волинської області віряни вирішили, що переходять до Помісної Української православної церкви. Причина - священник їхньої церкви привітав з днем ангела лідера країни-агресора Володимира Путіна. Про це повідомляє ТСН. Зокрема, більше 90% вірян висловились за вихід з Московського патріархату, інформує glavcom.ua.

Олексій Шаран править у церкві більше десяти років. Думки про нього різняться: одні засуджують, інші підтримують і кажуть, що все – наклеп. Тепер церковні баталії в селі – на кожному кроці. 

Нагадаємо, привітання із побажаннями здоров’я, терпіння та довгих років життя російському президенту Путіну з‘явилося на сторінці священника УПЦ МП Олексія Шарана на день Володимира. Місцеві журналісти встигли зробили скрін, а через тиждень отець пояснив, що зробив це випадково.

Після інциденту селяни закрили церкву. Однак на другий день поліція змусила її відкрити.

Олексій Шаран править у храмі більше десяти років. Думки про нього різняться: одні засуджують, інші підтримують і кажуть, що все – наклеп. Тепер церковні баталії в селі – на кожному кроці.