«Здивувався б, якби отримав менше», - волинянин, який набрав 200 балів з хімії на ЗНО (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
«Здивувався б, якби отримав менше»,  - волинянин, який набрав 200 балів з хімії на ЗНО (Відео)

Браво, Романе!

Фото Суспільне.Волинь

«Здивувався б, якби отримав менше», - волинянин, який набрав 200 балів з хімії на ЗНО (Відео)

Випускник ковельської школи №12 Роман Коцюбчик набрав 200 балів з хімії, 199 – з математики, української мови та літератури – 195 балів. Нині, каже хлопець, він готується стати студентом

Свої знання з хімії, розповів Роман Коцюбчик, він підтвердив на зовнішньому незалежному оцінюванні, де набрав максимально можливий бал, інформує Суспільне. Каже: був впевнений у своїх силах, попри перерву в навчанні через карантин. «Набагато менше часу забирала школа. Я зміг більше часу присвятити підготовці до ЗНО. Хімію я знаю дуже добре. І я би дуже здивувався, якби в мене не було 200 балів. Математику я здав на 199, а мову та літературу — на 195», - каже випускник.

Хімію я знаю дуже добре. І я би дуже здивувався, якби в мене не було 200 балів.

Вчителька хімії Тетяна Бірук готувалася з Романом Коцюбчиком і до карантину, і під час дистанційного навчання. «В нього була дуже сильна база і готуватися нам було дуже легко. В нас постійний з ним був контакт Вайбером, телефоном. І так ми досягли такого результату. Я вважаю, разом досягли, хоча його заслуга тут беззаперечна», - каже вчителька.

Нині Роман готується до студентства. Сумнівів щодо майбутньої спеціальності, розповідає, не було. Із сьомого класу, коли переміг на міській олімпіаді, його улюблений предмет – хімія. «Спочатку я думав, що буду лікарем. Але потім вже думав, що піду на якусь хімічну спеціальність», - розповів хлопець.

Директор школи №12 Ковеля Ігор Щур розповів Суспільному, що в іще одного випускника – 200 балів з хімії. Цього року в навчальному закладі – четверо відмінників-медалістів, які підтвердили свої знання на ЗНО. З його слів, 80 % випускників здавали ЗНО і успішно його склали.

 

Джерело: Суспільне.Волинь