На Волині рятувальники отримали спеціальне взуття, яке захищає від струму та вогню - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
На Волині рятувальники отримали спеціальне взуття, яке захищає від струму та вогню

Спецодяг - новий і зручний,  тому  у великій мірі слугуватиме захистом від вогню і води.

Фото Лесі ВЛАШИНЕЦЬ.

На Волині рятувальники отримали спеціальне взуття, яке захищає від струму та вогню

Цьогоріч у травні працівники Горохівського відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України свій робочий гардероб поповнили вісімнадцятьма парами нових вогнетривких чобіт

 Недешеве взуття, яке захищає рятівників  від електроструму, жарин, гострих предметів під час гасіння пожеж та інших стихійних лих, було придбано за кошти з районного бюджету. Тоді депутати скерували  Горохівському відділу УДСНС України у Волинській області  100000 гривень.   

100000 гривень вистачило ще й на 9 захисних костюмів.

Такі обновки  вогнеборцям  дев’ятої Державної пожежно-рятувальної частини, де начальником Олександр Макарчук,  дуже потрібні, а 100000 гривень вистачило ще й на 9 захисних костюмів. Їх цими днями  рятівникам передали голова районної ради Тарас Щерблюк і голова райдержадміністрації Сергій Мишленик (на світлині). 

Зі слів  начальника Горохівського районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Волинській області підполковника служби цивільного захисту Тараса Кашталяна, спецодяг - новий і зручний,  тому  у великій мірі слугуватиме захистом від вогню і води. Той, у якому працювали досі,  зносився, бо служив більше чотирьох років. 

Дещо раніше шість спецкомплектів при сприянні голови районної ради Тараса Щерблюка горохівським рятівникам передали польські вогнеборці - давні друзі горохівчан. 

- Нехай костюми не знадобляться,  - побажав рятівникам лідер територіальної громади району, висловивши колективу повагу за  небезпечну працю й постійну  бойову готовність до боротьби з незваним лихом, а Сергій Мишленик - щоб радо поверталися до своїх домівок  неушкодженими, і з такою ж радістю та впевненістю вирушали на свою відповідальну службу. 

Тарас Кашталян від імені вогнеборців подякував керівникам району і адресував вдячність депутатам районної ради за постійну фінансову підтримку пожежно-рятувальної служби.