Хто має закупити захисні маски для дитсадків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Хто має закупити захисні маски для дитсадків

Засоби захисту мають придбати за бюджетні кошти.

Фото pikist.com.

Хто має закупити захисні маски для дитсадків

За сприятливої епідситуації дошкільні навчальні заклади в новому навчальному році працюватимуть у звичному режимі, створивши максимально безпечні умови для вихованців та працівників

Як пояснили в Міністерстві освіти та науки України, забезпечувати дітей і працівників дитячих садків засобами захисту повинні засновники закладів, а не батьки.

Про це розповіла державний експерт Директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Анна Грищенко на всеукраїнській конференції, повідомляє УНІАН.

Міністерство охорони здоров'я затвердило перелік рекомендацій для роботи дитячих садків і заборонило використання: багаторазових рушників, м'яких іграшок, килимів з довгим ворсом, вуличного взуття в приміщеннях, проведення масових заходів за участю дітей більш ніж однієї групи.

Анна Грищенко зазначила, що більшість дитячих садків в Україні перебувають у комунальній власності, а це означає, що забезпеченням засобами захисту повинні займатися засновники закладів.

«Забезпечення цих садків та інших належить до компетенції засновників цих закладів. Тому саме засновники закладів дошкільної освіти повинні забезпечувати заклад усіма необхідними засобами безпеки: масками, антисептиками та іншими необхідними матеріалами в цей період», - зазначила фахівець.

Міністерство охорони здоров'я затвердило перелік рекомендацій для роботи дитячих садків в період пандемії і заборонило використання: багаторазових рушників, м'яких іграшок, килимів з довгим ворсом, вуличного взуття в приміщеннях, проведення масових заходів за участю дітей більш ніж однієї групи.

Нагадаємо, на Волині розказали, які супутні хвороби мали померлі жительки області з СOVID-19.