Через укуси змій двоє дітей опинилися в реанімації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Через укуси змій двоє дітей опинилися в реанімації

Дівчатка стали жертвами гадюк.

Фото Pixabay.

Через укуси змій двоє дітей опинилися в реанімації

Одній постраждалій – шість років, другій – три

У відділенні інтенсивної терапії і реанімації Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру рятують двох неповнолітніх дітей, яких вкусили змії. Одній Про це повідомляє ZAXID.NET

Старша дівчинка збирала ожину і біля одного з кущів її вкусила гадюка, а менша дівчинка зустрілася зі змією прямо на дорозі. Одна поступила до нас 25 серпня, друга – 26 серпня. Обидві пацієнтки в реанімації, де їм надають відповідну допомогу.

Як розповів завідувач відділення Роман Собко, , шестирічна дівчинка з Червонограда Львівської області, трирічна – з Дрогобича.

«Старша дівчинка збирала ожину і біля одного з кущів її вкусила гадюка, а менша дівчинка зустрілася зі змією прямо на дорозі. Одна поступила до нас 25 серпня, друга – 26 серпня. Обидві пацієнтки в реанімації, де їм надають відповідну допомогу», – каже Роман Собко.

На щастя, реаніматологам вдалося стабілізувати стан дітей.

За словами лікаря, цього року до лікарні госпіталізували доволі багато дітей з укусами змій. І деякі були у дуже важкому стані.

Наприкінці липня реаніматологи рятували 6-річну дівчинку з Турківського району, яку на подвір’ ї вкусила гадюка. У дівчинки зміїний токсин викликав важкі ускладнення – набряк розповсюдився аж до лопаток і дитина тривалий час була в реанімації. Довелося реаніматологам боротися і за життя хлопчика, в якого укус гадюки спричинив анафілактичний шок, з падінням тиску та розладами серцевої діяльності. На щастя, лікарям вдалося врятувати маленьких пацієнтів.

Нагадаємо, в Карпатах туриста зі столиці цапнула за ногу змія.