Суд заарештував підозрюваного в підпалі автівки «Схем», але не назвав його ім'я - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Суд заарештував підозрюваного в підпалі автівки «Схем», але не назвав його ім'я

Нічого собі!

Фото pravda.com.ua

Суд заарештував підозрюваного в підпалі автівки «Схем», але не назвав його ім'я

Про таку конфіденційність просила сторона обвинувачення

У п’ятницю, 28 серпня, Броварський міськрайонний суд обрав підозрюваному у причетності до підпалу автомобіля програми журналістських розслідувань «Схеми» запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з можливістю внести заставу у розмірі 175 650 грн.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на «Радіо Свобода».

Броварська прокуратура клопотала про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без можливості вийти під заставу. Прокурори вказували, що підозрюваний родом із Луганщини, а тому може переховуватися від слідства на непідконтрольних Києву територіях області.

У цілях слідства сторона обвинувачення попросила не називати імені і прізвища підозрюваного.

У цілях слідства сторона обвинувачення попросила не називати імені і прізвища підозрюваного.

Захисники під час судового засідання заперечили будь-які ризики, наведені прокуратурою, водночас не були проти запобіжного заходу. Утім, вони просили домашній арешт.

При цьому адвокат водія програми «Схеми» Бориса Мазура, який є власником підпаленого автомобіля, наполягав на триманні під вартою без можливості вийти під заставу.

Під час засідання підозрюваний відмовився свідчити проти себе у залі суду.

Після годинного перебування у нарадчій кімнаті суддя Ганна Білик визначила запобіжний захід у вигляді на 60 діб з можливістю внести заставу у розмірі 175 650 грн..