На луцькій вулиці Ківерцівська будуть тактильні плити для людей з особливими потребами (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.00 € 33.72
На луцькій вулиці Ківерцівська будуть тактильні плити для людей з особливими потребами (Фото)

Також було замінено внутрішні мережі, освітлення, встановлено нові світлофори.

Фото Григорія Недопада на фейсбук-сторінці.

На луцькій вулиці Ківерцівська будуть тактильні плити для людей з особливими потребами (Фото)

Роблять дорогу, пішохідні доріжки й зливову каналізацію та кладуть спеціальні плити

«Ремонт вулиці Ківерцівської – аж до вул Сосюри, капітально відремонтуємо дорогу, зливові мережі та пішохідні доріжки», – повідомив Григорій Недопад, перший заступник міського голови Луцька. Написав про це на фейсбук-сторінці.

 

Проїжджу частину буде заасфальтовано, а пішохідні доріжки викладено бруківкою із пониженнями і тактильними плитами для людей з обмеженими можливостями.

 

  «Минулого року капітально полагодили популярне перехрестя по вул Ківерцівській, де також було замінено внутрішні мережі, освітлення, встановлено нові світлофори. На новій ділянці облаштовуємо якісну зливову каналізацію, яка не дасть збиратися дощовій воді. Проїжджу частину буде заасфальтовано, а пішохідні доріжки викладено бруківкою із пониженнями і тактильними плитами для людей з обмеженими можливостями. Крок за кроком спільними зусиллями змінюємо Луцьк на краще», – повідомляє представник влади.

 

  Окремо Недопад згадав про працю Василя Рижука, який заквітчав район Ківерцівської чорнобривцями й соняхами.

«Дякуємо, що прикрашаєте рідне місто!» – оприлюднив подяку трудящому чоловіку.