Вражаючий масштаб контрабанди – на кордоні виявили 250 тисяч пачок сигарет (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Вражаючий масштаб контрабанди – на кордоні виявили  250 тисяч пачок сигарет (Фото, відео)

Ділкам не вдалося встановити антирекорд незаконного переміщення товарів через державні рубежі.

Фото ДПСУ.

Вражаючий масштаб контрабанди – на кордоні виявили 250 тисяч пачок сигарет (Фото, відео)

Відправником продукції значилась фінська компанія, вантажівка прямувала до Києва

Сьогодні зранку вантажівка марки VOLVO, білоруської реєстрації, прибула в пункт пропуску «Нові Яриловичі». Водій, громадянин Республіки Білорусь, спрямував транспортний засіб на смугу руху «червоний коридор». За інформацією у товаросупровідних документах він перевозив вантаж мінеральних добрив.

Відправником продукції значилась фінська компанія, вантажівка прямувала до Києва… Однак за результатами поглибленого огляду водієві довелося завершити маршрут на кордоні.

З вантажівки дістали 250 тисяч пачок контрабандного тютюну марки «CREDO».

Спільна оглядова група прикордонників відділу прикордонної служби «Добрянка», офіцерів ПОРВ «Ріпки» та співробітників СБК Північної митниці виявила між мішками з мінеральним добривом близько 500 ящиків цигарок білоруського виробництва, з акцизом. Загалом з вантажівки дістали 250 тисяч пачок контрабандного тютюну марки «CREDO».

Виявлені контрабандні тютюнові вироби, вартість яких встановлюється, передали співробітникам фіскальної служби встановленим порядком.

Зауважимо, прикордонники прослідковують тенденцію до зростання кількості спроб незаконного переміщення об’ємних партій тютюну на українсько-білоруському кордоні та ведуть системну роботу з перекриття таких каналів.

Так, від серпня 2020 року тільки в пункті пропуску «Нові Яриловичі» прикордонники вже вшосте затримують масштабну тютюнову контрабанду, а загалом з початку року на Чернігівщині це вже 36 подібний випадок.

 
Джерело: Державна прикордонна служба України.