Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Рівненські атомники відремонтували сім автомобілів для військових

На РАЕС систематично допомагають армії.

Фото Радіо Трек.

Рівненські атомники відремонтували сім автомобілів для військових

Також за зібрані атомниками кошти прооперовано поранених воїнів

Колектив Рівненської АЕС незмінно підтримує вітчизняних захисників, які стоять на сторожі територіальної цілісності та суверенітету держави на сході України. У черговий раз волонтерський рух електростанції надав допомогу українським військовим.

Придбано камеру відеоспостереження з високою якістю та дальністю дії для батальйону «Айдар».

Минулоріч військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади звернулись до атомників з проханням допомогти у ремонті автомобіля, який був задіяний у зоні проведення ООС. За кошти, зібрані атомниками та небайдужими мешканцями міста Вараш, були закуплені необхідні автомобільні запчастини. За підтримки керівництва підприємства авто підвищеної прохідності УАЗ-469 було доставлено в транспортний цех для ремонту, який у позаробочий час проводили небайдужі працівники.

За словами працівника РАЕС, голови місцевої Спілки «афганців» Петра Ширка, наразі це вже сьомий транспортний засіб військових відремонтований завдяки активістам Рівненської АЕС. «Напередодні, у червні цього року, атомники відремонтували й передали вітчизняним захисникам автомобіль високої прохідності «Урал». У черговому авто проведено капітальний ремонт двигуна, коробки передач, замінені всі елементи ходової частини та підвіски, у тому числі, перебрані мости та поставлені нові ресори, підварені й пофарбовані елементи кузова, перешито увесь салон. Сьогодні автівка відправлена до м. Костопіль, де дислокується батальйон «зв’язку», який виконує службові завдання у зоні проведення ООС», – відзначив П. Ширко.

Також за зібрані атомниками кошти прооперовано поранених військових з Вараша, Рівного та Млинова. Придбано камеру відеоспостереження з високою якістю та дальністю дії для батальйону «Айдар». Як зауважив волонтер, до працівників РАЕС вже звернулися з проханням відремонтувати наступний автомобіль - УАЗ-469, який був у зоні проведення ООС, а також підтримати у лікуванні інших поранених бійців. «Кошти ще залишилися, тож ми готові допомогти», - підкреслив П. Ширко.

Для охочих підтримати українських військових діє розрахунковий рахунок в Ощадбанку UA 793333680000026008301613093 Код ЄДРПОУ: 24171964 в Кузнецовському ТВБВ Ощадбанк №10017/80 МФО 333368 Кузнецовської міської організації української спілки ветеранів Афганістану з позначкою «благодійна допомога для учасників ООС», з подальшим повідомленням волонтерської групи про суму і підрозділ, що перерахував кошти для формування повного звіту. Контакти ініціативної групи РАЕС: Петро Ширко 098 717 20 04, Iгор Жакун 097 187 12 02, Тетяна Васильєва 097 664 25 23.

Юлія КУЛАЄВА.

Джерело: РАЕС.
Telegram Channel